Haber

Okul Sporları Gençler Bowling İl Birinciliği Manisa’da tamamlandı

Manisa Gençlik ve Sporİl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Küçük Kızlar ve Erkekler Bowling İl Şampiyonası müsabakaları sona erdi.

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Okul Sporları Bowling İl Birinciliği karşılaşmaları şehirdeki bir bowling salonunda yapıldı. 13 okuldan 78 sporcunun katıldığı il şampiyonası için genç kız ve erkekler bowling yarışları büyük heyecana sahne oldu.

Yarışmalar sonucunda kızlar kategorisinde Özel Manisa İmtihan Anadolu Lisesi birinci, Manisa Ticaret Borsası Anadolu Lisesi ikinci, Soma Ligyit Anadolu Lisesi üçüncü ve Akhisar Hilaliye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi dördüncü oldu. .

Erkeklerde Manisa Ticaret Borsası Anadolu Lisesi birinci, Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi üçüncü ve Özel Manisa İmtihan Anadolu Lisesi dördüncü oldu. Dereceye giren sporculara Okul Sporları İl Teşkilat Kurulu ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından kupa ve madalyaları verildi. Dereceye giren okullar küme maçlarında Manisa’yı temsil edecek. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu