Haber

Fenerbahçe, Merih Demiral için harekete geçti

Merih Demiral’ın Atalanta macerası sona ermek üzeredir. Bergamo Haber’in haberine göre; Milli futbolcu, önümüzdeki günlerde Atalanta’dan ayrılacak.

Haberin detaylarında Merih Demiral’in 20 Mayıs’ta oynanan Verona maçının son 5 dakikasının ardından herhangi bir hazırlık veya resmi maça çıkmadığı, takımdan ayrı çalışmalarına devam ettiği kaydedildi. Merih Demiral resmi olarak takımdan çıkmasa da dönem başından beri tüm çalışmalarını takımdan farklı olarak sürdürdüğü ve özel antrenörle çalıştığı kaydedildi.

Atalanta Teknik Menajeri Gian Piero Gasperini’nin de Merih’e takımı düşünmediğini ve bu nedenle yeni bir kulüp arayışında olduğunu bildirdiği kaydedildi.

Merih Demiral için birçok kulübe sözlü teklifler geldiği ancak resmi bir teklifin olmadığı da bildirildi. Atalanta Kulübü’nün Avrupa’da bu transferi son 15 gün içinde tamamlamayı hedeflediği ve 20 milyon euro’luk transfer talebinden düşmeye hazır olduğu da belirtildi.

Ali Koç fedakarlık yapmaya hazır

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Merih Demiral ile görüşerek kurduğu kadroyu ve hedeflerini aktardı. Merih’i İstanbul’a davet eden Ali Koç, transfer için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır.

Merih Demiral, Atalanta’da geride bıraktığımız dönemde toplam 28 maçta görev aldı ve 1 gol kaydetti. Milli futbolcunun kulüple olan sözleşmesi 2026 yılında sona eriyor.

amasrahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu