Haber

Yeni Akit, ‘Milli Gurur Diyeceksiniz’ Paylaşımıyla Çılgınlık Moduna Giren Ebrar Karakurt’u Hedef Aldı

Filenin Sultanları, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası yarı finalinde İtalya’yı 3-2 mağlup ederek tarih yazmaya devam ediyor. Maçın kahramanlarından Ebrar Karakurt, heyecanlı maçın ardından bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Yeni Akit, kendisini ‘milli gurur’ olarak nitelendiren Ebrar’ı milyonuncu kez hedef aldı.

A Milli Kadın Voleybol Grubumuz, Avrupa Şampiyonası yarı final karşılaşmasında dün akşam altın sette İtalya’yı 3-2 mağlup etmeyi başardı.

Kararlılığını bir an olsun kaybetmeyen ve başarılarıyla bizleri bir kez daha gururlandıran filenin Sultanları finale yükseldi.

İzlerken nefesimizi tuttuğumuz maçın bitmesinin ardından hem sporcularımız hem de haklı gurur duyanlar sosyal medyada heyecan yarattı.

A Milli Kadın Voleybol Grubumuzun yıldızlarından Ebrar Karakurt, yaptığı paylaşımlarla kendisine saldıranlara ses veren paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

İddialı sporcumuz, İtalya galibiyetinin ardından Twitter hesabından peş peşe paylaşımlarda bulundu. Tabi en ilginç olanı bu oldu ?

Karakurt, “Milli gurur diyeceksiniz” sözleriyle takdir edilirken, elbette toplumun belli bir kesiminden de eleştirilerin hedefi oldu.

Yeni Akit ”Tehlikenin farkında değil misiniz?” “Milli utanç, Ebrar Karakurt’un rezilliğini bir kez daha yaşattı!”, Ebrar’ı bir kez daha hedef aldı.

Ebrar’dan ‘Milli Utanç’ olarak bahsetmeye devam eden, kadın düşmanlığıyla tanınan ve kamuoyunu nefret ve düşmanlığa kışkırtan haberlere sıklıkla yer veren Akit’in bu haberi eleştirilerin hedefi oldu.

Ebrar’ın her zaman olduğu gibi bu kez arka arkaya cevap verip vermeyeceğini merakla beklemeye başladık.

Konuyla ilgili düşünceleriniz neler? Yorumlara gidin…

saimbeylihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu