Haber

Tatlıses ve Enginyurt kavgası büyüyor: Gel sana bir darbuka vereyim

Urfa’daki programda Erdoğan’la birlikte sahne alan ve burada yaptığı konuşmayla gündem olan İbrahim Tatlıses, kendisine bir hafta sonra tepki gösteren Demokrat Parti’den (DP) Cemal Enginyurt’a yanıt verdi. Enginyurt, bir hafta önce Tatlıses’i telefonla arayarak “Cumhurbaşkanı ile gittiğiniz yere biz sizi göndermezsek rezil oluruz” demişti.

Tatlıses, 6 yaşında cinsel istismara uğrayan ve Türkiye’nin gündemine oturan DP Ordu Milletvekili’ne HKG üzerinden yanıt verdi. Tatlıses, Twitter hesabından Enginyurt’a, “Cemal Enginyurt’un 6 yaşındaki evladını savunurken ciğerimi kırdın. Eğitim herkesin hakkı ama biz küçük yaşta hayatın yüklerini omuzlarımızda taşırken, Bana ve BAŞKANIMIZA yakışmayan bir konuşma yaptınız, gidin işinizi yapın yapamıyorsanız gelin size sahnede iş vereyim davul çalayım” dedi.

Ne oldu?

Cemal Enginyurt, İbrahim Tatlıses’in bir hafta önce Urfa’da yaptığı açıklamalara tepki göstermişti. Enginyurt, “Cumhurbaşkanı Oxford var diyor okumadım, Cumhurbaşkanı okumadım diyor. Oğlumun Oxford’u yoktu ama Urfa’da ortaokul vardı, okusaydın ortaokulu bitirirdin. adam oldun okuldan kaçtın ilkokuldan sonra okumadın okuyamadın o da cumhurbaşkanımız nereye giderse biz de oraya gideriz diyor.(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu