Haber

Muhalefet liderlerini “kafalarını kesmekle” tehdit eden adam özür diledi: Çok para kazanırsın dediler

Batman’da bir sokak röportajında ​​kullanılan skandal ifadeler sosyal medyada infial yarattı. Kendisini Hizbullahçı olarak tanımlayan bir kişi muhalefet partilerine hakaretler yağdırdı. Küfür eden kişi de röportaj sırasında “Onları destekleyenler onlar gibi kafirdir” diyerek muhalefet partilerine oy veren vatandaşları da hedef aldı.

“BİZ HİZBULLAHİSTİZ” diye bağırdı

Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu, DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener ve Millet İttifakı liderleri, “Cihada hazırız, kafalarını keseceğiz” cümlelerini kullandı. Videonun sonunda gerici “Biz Hizbullahçıyız” diye bağırdı.

KILIÇDAROĞLU’NUN AVUKATI: HEMEN YAPARIZ

Skandal ifadelerle dolu röportaj büyük tartışma yaratırken, Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik’ten dikkat çekici bir açıklama geldi. Çelik, “Bu küstah kişi hakkında gereğini yapıyoruz. Emin olun en ağır cezayı çekmesini sağlayacağız! Böyle ahlaksızların peşini bırakmayacağız!…”

“HDP’LİYİM, BENİ OYUNA GETİRDİLER”

Kılıçdaroğlu’nun avukatının harekete geçmesinin ardından tehditkar sözler sarf eden kişi, Twitter hesabından video paylaşarak özür diledi. Videoda kısaca şu ifadelere yer verildi: “Ben HDP’liyim beni kandırdılar çok para kazanılır dediler. Benden önce konuşan kişi devleti karalamış ben de devletimi sevdiğim için bu şekilde tepki verdim. . Özür dilerim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu