Yaşam

Marvel’ın İlk Yetişkinlere Yönelik Dizisi Echo’nun Aksiyon Dolu Fragmanı Yayınlandı! Kingpin ve Daredevil’ın Dönüşü

Marvel, MCU’yu yeni yapımlarla genişletmeye devam ediyor. Önümüzdeki aylarda yayınlanacak Eko Onlardan biri. Aynı isimli Marvel karakterine odaklanacak olan yapım, küçük bir dizi olarak karşımıza çıkacak ve Disney+’ta çıkış yapacak.

Dizi için heyecanlı bekleyiş devam ederken Marvel bugün dizinin yayına gireceğini duyurdu. ilk fragman Paylaşıldı. Fragman bize tanıdık karakterlerin de yer alacağı diziye kısa bir bakış sunuyor.

Yankı fragmanı

Yankı konusu

Dizi, New York yeraltı dünyasının suç lideri Wilson Fisk’in (Kingpin) yeğeni olmanın getirdiği zorluklarla uğraşan sağır bir dahiyi konu alıyor. Maya Lopez (Yankı) hikâyesini anlatacak. Vincent D’Onofrio üretimde elebaşı Tekrar göreceğiz. Echo’yu ilk olarak Hawkeye dizisinde görmüştük. Charlie Cox’un canlandırdığı Kingpin dışında Cesurdizide de yer alacak.

Echo aynı zamanda Marvel Sinematik Evreninin ilk karakteridir. “TV-MAreytingi, yetişkinlere yönelik bir dizi olacağı anlamına geliyor.

Yankı oyuncu kadrosu

Echo’nun yönetmenliğini Sydney Freeland ve Catriona McKenzie üstlendi. Oyuncu takımda ise Alaqua Cox, Zahn McClarnon, Vincent D’Onofrio, Devery Jacobs ve Charlie Coxgibi isimler var.

Echo’nun çıkış tarihi

Eko, 10 Ocak 2024’teDisney+’ta gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu