Haber

Karabük’ten kısa

Karabük Valisi Fuat Gürel, Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Okuldaki öğretmen ve öğrencilerle birlikte merkeze gelen Vali Gürel, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Şube Müdürü Muhammet Nuri Ataseven ile sınıfları gezdi.

Öğrencilerle gelecek hedeflerini anlatan Gürel, onlara eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Vali Gürel, TDV yurtlarında kalan öğrencilerle bir araya geldi

Türkiye Diyanet Vakfı’na (TDV) bağlı kız ve erkek yüksek öğrenim yurtlarını ziyaret eden Vali Fuat Gürel ve eşi Hasret Aras Gürel, gençlerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Programa İl Müftüsü Ercan Aksu, Sakarya Müftüsü Hasan Başiş ve müftü yardımcısı katıldı. SporMilli Eğitim Bakanlığı (GSB) ve TDV’ye bağlı yurtlarda görev yapan manevi danışmanlar ve koordinatörler öne çıkarken, Vali Gürel, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Gürel, Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nı ziyaret etti

Vali Fuat Gürel, Çocuklar Trafik Eğitim Parkı’nı ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamada, Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda bugüne kadar 4 bin 922 öğrenciye trafik eğitimi verildiği bildirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda hazırlanan plana göre eğitim parkında yıl sonuna kadar yaklaşık 10 bin öğrenciye eğitim verilmesi planlanıyor.

AK Parti Karabük heyeti, AK Parti Grup Başkanvekili Tunç’u ziyaret etti

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ve İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, AK Parti Küme Başkan Yardımcısı ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Safranbolu Belediye Başkanı Köse, Aktif Yaşlanma Merkezi’ni ziyaret etti

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aktif Yaşlanma Merkezi’nde katılımcılarla birlikte eğitim aldı.

Tatbikatın ardından vatandaşlarla sohbet eden Köse, 65 yaş ve üstü tüm vatandaşları Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri düzenlenen programa davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu