Haber

Eskişehir’de AK Partili kadınlardan “Sıcak Sofralar Mutfak Takımı Yenilen Kampanyası”na destek

AK Parti Eskişehir İl Kadın Kolları üyeleri, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları’nın Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden etkilenenler için başlattığı “Sıcak Sofralar Yeniden Mutfak Takımı Kampanyası”na destek veriyor.

AK Parti Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı Hasret Ünalır yaptığı yazılı açıklamada, 11 ili etkileyen depremin yaralarını sarmak için çalışmaya devam ettiklerini belirtti.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları’nın sallanan bölgedeki yaraları sarmak için başlattığı kampanyanın değerini vurgulayan Ünalır, şunları söyledi:

“Biz de depremin olduğu günden bu yana il ve ilçe teşkilat mensuplarımızla Eskişehir’de yaraları sarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kampanya hakkında bilgi verecek olursak mutfağın buluşması amaçlanıyor. Geçici olarak çadır ve konteynırlarda kalan kardeşlerimizin ekipman ihtiyaçları da Allah’ın izniyle 1 yıl içinde evleri ailelerimize teslim edilecek. Bu kapsamda süreç tamamlanana kadar yardım etmeye devam edeceğiz. Kampanyamız teşkilat mensuplarımızın yanı sıra tüm vatandaşlarımıza açıktır. Bir araya getirdiğimiz ve içinde mutfak gereçlerinin de bulunduğu kolilerimizi adım adım deprem bölgesindeki kardeşlerimize göndereceğiz. Sıcak sofralarının yeniden kurulmasına destek olmak isteyen tüm vatandaşlarımızı kampanyamıza katılmaya davet ediyorum.”

arachaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu