Haber

Esenyurt Belediye Başkanından Kentin Birliği ve Geleceği İçin Çağrı

Esenyurt’ta düzenlenen “Kentin Hareketi, Kentin Aklı” programında ilçenin tüm bileşenlerine hitap eden Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Şehrimizin geleceğini karartmamak için tek yumruk olacağız. Burası olursa” dedi. Doğru karar verirse hiçbir siyasi parti, hiçbir kişi, hiçbir kurum Esenyurt’un geleceğinde zikzaklı bir hamle yapmaz.” “Bunu yapma şansı yok” dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Kentin Hareketi, Kentin Aklı” programında 5 yıldır hayata geçirdiği proje ve hizmetleri anlatarak planlanan projeleri açıkladı. Esenyurt Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa ilçedeki meslek odaları ve meslek kümeleri, site yönetimleri, dernekler, spor kulüpleri, esnaf, gazeteciler, kent yönetim kurulu, muhtarlar, STK temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri katıldı. Yoğun ilgi gören programda Önder Bozkurt, kentin paydaşlarıyla fikir alışverişinde bulunarak, sık sorulan soruları yanıtladı.

“Birbirimizi OLDUĞU GİBİ KABUL EDİYORUZ”

Programda yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğin önemine değinen Önder Bozkurt, şunları söyledi:

“Bir Esenyurtlu olarak beklediğim tek şey kentimizin birlik ve beraberliği için ortak irade ortaya koymaktır. Esenyurt’un haklarını temsil eden, geleceğini planlaması gereken tüm kitle burada. Yer doğru kararı verirse, hiçbir siyasi parti, hiçbir kişi, hiçbir kurum Esenyurt’u yıkamaz, geleceğinde zikzak yapma şansı yoktur, ne olursa olsun, yeteri kadar gün ve kötü günde bir arada olursak, Esenyurt’u yok edemez. Esenyurt’ta mutsuzluğun hakim olması mümkün değil. Tek ortak noktamız var; şehrimizin geleceğini karartmamak için tek yumruk olacağız. Siyasi görüşümüz, inancımız, kökenimiz ne olursa olsun birlikteyiz. “Kabul edelim.” öyle. Lütfen hiç kimsenin, hiçbir siyasi partinin, hiçbir kuruluşun şehrimize zarar vermesine izin vermeyin.”

“BİRLİK VERDİĞİMİZİ SAĞLADIK”

Program sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Bozkurt, “Bugüne kadar yaptığım çalışmalar sayesinde Esenyurtlu hemşehrilerimin huzuruna tertemiz bir alın ve bembeyaz bir yüzle çıkabildiğim için çok mutluyum” dedi. İkinci mutluluğum ise davet ettiğimizden çok daha fazla şehir bileşenlerinden vatandaşlarımızın gelmesi. Seçim süreci olmasına rağmen mutlaka diğer partilerin adayları çıkacak.” “Adayımız olmamasına rağmen bu kadar çok vatandaşımızın gelmesiyle gönül birliğini sağladık. Keyifli bir akşamdı, hem kendimizi anlattık, hem de kentte görüşümüzün ne olduğunu anladık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu