Yaşam

Ablukadaki Büyük Ev; “Aramızdaki En İyi İnsan Gülinler”

Zorlu PSM YouTube kanalında Zeynep Ocak, her bölümü Violent PSM’ye özgü, kamera arkasından sorular sorduğu, kahkaha dolu bir program olan ‘Kulis Roveşata’nın yeni bölümüne konuk oluyor; Büyük Konut Ablukadaydı.

Zeynep Ocak’ın Büyük Konut Ablukada’da sunduğu küme dağılsaydı, hangi kümeye ait olurdunuz? Birbiriniz hakkında hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeyler neler? Aranızda en düzgün insan kim?, En çok hangi diziyi bestelemek istersiniz? İsmini verecek olsan kime verirdin? Büyük Mesken Ablukada’nın doğaçlama müzik icrası gibi eğlenceli soruların ele alındığı programda samimi anlar yaşandı.

  Zorlu PSM’nin kamera arkasında eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz ‘Kulis İntikam’ programının yeni bölümü Güçlü PSM YouTube kanalında yayınlandı. Kutsal Motor grubu tarafından düzenlendi ve Zeynep Ocak tarafından sunuldu. “Sahne Arkası TepmesiYeni bölüm konuğu ise Ablukadaki Büyük Meskenoldu.

“Büyük Ev Ablukada Kapatılsaydı hangi gruba ait olurdun?”

Gülin Kılıçay (Gülinler), Cem Yılmazer (Afordisman Salihins) ve Bartu Küçükçağlayan (Canavar Banavar) Zeynep Ocak’ın “Ablukada Büyük Ev kapatılsaydı hangi gruba dahil olurdunuz?” sorusuna komik yanıtlar verdiler. Duman’dan Björk’e, Gülinler’den Dua Lipa’ya pek çok ismin seslendirdiği grup, kendilerine has yorumlarıyla eğlenceli dakikalar yaratan Gülinler’le yola devam etme kararı aldı.

Zeynep Ocak koridorlarda sahneye çıkarken sorularını sürdürürken, Büyük Rezidans Ablukada’nın grubu “Grup haklarınızı kaça satarsınız?” Bartu Küçükçağlayan, “Alsalar da almasalar da fark etmez!” Şaka gibi bir cevap verdi. Ardından Zeynep Ocak, “Alacaklar ama senin filmini de yapacaklar, seni oyuncular canlandıracak” dedi. sorusu üzerine arka arkaya onları kimin oynayacağına dair eğlenceli iddialarda bulundular.

Büyük Doğaçlama Ev Abluka Şarkısı!

Grup, hangi dizi için beste yapmak istediklerini sırayla anlattıktan sonra, sonunda sürpriz doğaçlama müzik performansının sergilendiği eğlenceli bölümde, o an akıllarına gelen söz ve enstrümanlarla beste yapmaya başladı. programın. “Pazartesi” sözüyle eğlenceli bir formda çalmaya başlayan grup, giderek daha da heyecanlandı ve harika bir müzikle programa damgasını vurdu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

hacilarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu